Maraton Zumby dla Aliny

24 lutego 2018 r. odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby dla Aliny. Potrzebuje ona wsparcia w nierównej walce o życie, którą toczy z rakiem piersi. Maraton odbędzie się na terenie hali sportowej UKW w Bydgoszczy.

Instruktorzy zumby poprowadzą osiem grup tanecznych, a biletem wstępu będzie uiszczenie datku min. 25 zł od osoby w puszce, która będzie znajdowała się na terenie CEKFiS-u lub wpłata na konto (należy wziąć ze sobą wydruk potwierdzający przelew). Zainteresowanych zapraszamy do Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, przy ul. Sportowej 2 w Bydgoszczy, w godzinach 15.00-18.00.

Wspierajmy!

akcja charytatywna - plakat   akcja charytatywna - plakat