GERIATRIA i MEDYCYNA PALIATYWNA

logo Katedry i Kliniki Geriatrii, Collegium Medicum UMK w BydgoszczyII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA
GERIATRIA i MEDYCYNA PALIATYWNA

3 czerwca 2017 r.
Collegium Medicum w Bydgoszczy

ul. M. Curie Skłodowskiej 9
Budynek audytoryjny (Biblioteki Medycznej)

pdfPROGRAM KONFERENCJI589.23 KB

Szanowni Państwo,
W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy Państwa do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do nauczycieli akademickich kształcących na kierunkach medycznych, kadry kierowniczej, studentów nauk o zdrowiu i medycyny, lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, przedstawicieli innych zawodów medycznych oraz opieki społecznej. Wykładowcy oraz goście konferencji zaprezentują aktualne zagadnienia związane z geriatrią i medycyną paliatywną.

Współorganizatorami konferencji są Katedra i Klinika Geriatrii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Katera i Klinika Medycyny Paliatywnej Pracownia Geriatrii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

• Rejestracja udziału poprzez kartę rejestracyjną docKarta rejestracyjna30 KB
  • Streszczenia wystąpień przyjmowane będą do dnia 15.04.2017 r.

Kontakt:
    Katedra i Klinika Geriatrii