Dzień Skandynawski w Collegium Medicum UMK

Dzień Skandynawski w Collegium Medicum UMK banerCollegium Medicum UMK zaprasza na "Dzień Skandynawski”, czyli festyn rodzinny, który odbędzie się 27 maja 2012 r. w godzinach 11:00-15:30 w budynku A Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 13-15 w Bydgoszczy. Wstęp wolny.

”Dzień Skandynawski” przybliży uczestnikom dziedzictwo Danii, Norwegii i Szwecji - krajów, z których pochodzą studenci kierunku lekarskiego prowadzonego w języku angielskim w Collegium Medicum UMK.

Zapewniamy moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, w większości związanych z kulturą krajów skandynawskich.

W programie przewidziano m.in. warsztaty tańców skandynawskich, degustację potraw skandynawskich, ekspresowy kurs języka norweskiego i szwedzkiego oraz budowanie z klocków lego pod okiem profesjonalnego animatora.

Galeria zdjęć >>

Szczegóły imprezy

na stronie internetowej: www.day.cm.umk.pl
oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/events/346484825417323/

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Dzień Skandynawski w Collegium Medicum UMK plakat