Bydgoski Festiwal Nauki czeka na zgłoszenia

logo BFM
W dniach 23-27 maja 2018 r. odbędzie się się IX Bydgoski Festiwal Nauki, którego organizatorami są bydgoskie uczelnie wyższe.

Impreza, której celem jest popularyzowanie nauki, kultury i sztuki, będzie odbywała się w zmienionej formule. W każdym dniu warsztatowym, tj. od 23 do 26 maja 2018 r. będą mogły być realizowane wydarzenia dedykowane dowolnej grupie uczestników, bez podziału dni festiwalowych na konkretne grupy wiekowe.

Ostatniego dnia festiwalu (27 maja 2018 r.) odbędzie się Piknik Naukowo-Rodzinny na Wyspie Młyńskiej.
Tego dnia nie są planowane zajęcia na Uczelniach.

W związku z powyższym uprzejmie proszę o wytypowanie pracowników, którzy mogliby zaprezentować wykład lub przeprowadzić zajęcia warsztatowe dla młodzieży z naszego regionu. Niewątpliwie przyczyni się do promocji Collegium Medicum UMK zwłaszcza w zbliżającym się okresie rekrutacji.

Propozycje wykładów/zajęć można nadsyłać do 23 lutego 2018 r.

na adres e-mail: promocja@cm.umk.pl

wyłącznie poprzez FORMULARZ