Rezerwacja zajęć i sal w CSM

Zajęcia w semestrze zimowym 2018/2019
Bardzo prosimy o jak najszybsze dokonanie rezerwacji sal, w których będą realizowane zajęcia w semestrze zimowym 2018/2019 roku. Zgłoszona rezerwacja, najlepiej na cały semestr, pozwoli na racjonalne rozplanowanie czasu pracy instruktorów i techników symulacji medycznej, a także lepsze przygotowanie pracowni i symulatorów do zajęć. Poniżej zamieszczamy instrukcję rezerwacji sal poszerzoną o kilka dodatkowych informacji ułatwiających i poprawiających przygotowanie CSM do realizacji zajęć.

pdfInstrukcja Rezerwacji Sal w CSM2.28 MBaktualizacja 31/10/2018, 14:22

Prosimy również o przekazywanie studentom najważniejszych zasad odbywania zajęć w CSM:

• Studenta obowiązuje odzież medyczna, zmienne obuwie, stetoskopy i jednorazowe rękawiczki ochronne
  •  Na zajęcia do sal studenci nie mogą wnosić telefonów komórkowych, napojów i posiłków.
  • pdfRegulamin odbywania zajęć w CSM912.99 KB

Szanowni Państwo – pracownicy naukowo-dydaktyczni, którzy w semestrze letnim mają zaplanowane zajęcia do realizacji w warunkach symulowanych:

1. Zapraszamy do zarejestrowania tych zajęć w Systemie Rezerwacji Sal dokonując wyboru Sali oraz zaznaczając datę i godziny realizacji zajęć.

W razie problemów proszę o kontakt michal.wisniewski@cm.umk.pl

2. Instruktorzy i technicy symulacji przygotują zarówno salę jak i symulator do zaplanowanych przez Państwa zajęć pod warunkiem dostarczenia minimum na dwa dni przed zajęciami scenariusza klinicznego według szablonu

docSzablon scenariusza 251.5 KB

Scenariusz należy przesłać na adres oleg.mackiw@cm.umk.pl

3. Instruktorzy symulacji medycznej służą w wolnym czasie pomocą dla nauczycieli, którzy nie mieli możliwości brania udziału w szkoleniach z zakresu prowadzenia zajęć na podstawie scenariuszy z symulatorem wysokiej wierności. Na spotkania szkoleniowe można umawiać się telefonicznie lub e-mailowo.
    Numery telefonów i adresy e-mailowe do instruktorów CSM >>

Przedmioty i minimalny wymiar godzin, które powinny być zrealizowane w salach CSM – zgłoszone do realizacji we wniosku o dofinansowanie w projekcie „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w CM UMK”

Liczba godzin realizowanych metodami symulacji na kierunku lekarskim
w roku akademickim 2017/2018