Opieka zdrowotna dla studentów

1. WYBÓR LEKARZA RODZINNEGO

Studenci, którzy nie wybrali jeszcze lekarza rodzinnego na terenie Bydgoszczy, mogą spośród bydgoskich przychodni wybrać Praktykę Lekarza Rodzinnego znajdującą się na terenie Przychodni Przyklinicznych Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9.

Wybór lekarza rodzinnego daje studentom możliwość pełnego korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej w miejscu nauki.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 1800 bezpośrednio do rejestracji Praktyki Lekarza Rodzinnego znajdującej się na IV piętrze Poradni Przyklinicznych (wejście do budynku Przychodni Przyklinicznych od strony ul. Jurasza).

Telefon do rejestracji: (52) 585 46 51

2. LEKARZ MEDYCYNY PRACY (badania okresowe studentów)

Zespół Przychodni Przyklinicznych Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza, II piętro (wejście do budynku od strony ul. Jurasza)

Rejestracja studentów na badania:

rejestracja w godz. od 730-1700

• telefoniczna: 52 585 40 53, centrala: 52 585 40 00,
    • bezpośrednio w rejestracji: parter; Zespół Przychodni Przyklinicznych Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza (wejście do budynku od strony ul. Jurasza).

Przed wizytą należy:
    • pobrać skierowanie z dziekanatu (pobiera starosta dla całego roku – termin odbioru skierowań zostanie podany w październiku 2011 roku na stronie internetowej dziekanatu w: „INFORMACJACH BIEŻĄCYCH” ),
    • studenci, którzy byli szczepieni p. WZW B, zobowiązani są okazać dokument potwierdzający szczepienie.

AKTUALNE BADANIA SĄ NIEZBĘDNE DO ZALICZENIA SEMESTRU i ROKU.