Zasady rozliczania delegacji

1. Obowiązkiem pracownika (studenta) jest udokumentowanie kosztów podróży służbowej na obszarze kraju. Obowiązek ten polega na dołączeniu do druku delegacji biletów i rachunków potwierdzających poszczególne wydatki.
  2. Jeżeli uzyskanie dokumentu (rachunku) nie będzie możliwe, pracownik powinien złożyć pisemne oświadczenie o dokonanych wydatkach i przyczynach braku jego udokumentowania.
  3. Obowiązkiem pracownika (studenta) jest rozliczenie kosztów podróży w ciągu 14 dni od dnia zakończenia podróży.

Dane do faktury:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń

UWAGA:

• prośby o wydanie delegacji należy składać w dziekanacie WNoZ (Pani mgr Agnieszka Głowacka – pokój nr 14) najpóźniej na siedem dni przed planowanym wyjazdem, (docwniosek o wydanie delegacji służbowej27.5 KB)

Zarządzenie nr 57 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 17.05.2013r. w sprawie zasad rozliczania kosztów związanych z krajowymi podróżami służbowymi pracowników oraz osób niebędących pracownikami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Zarządzenie obowiązujące do 02.11.2015r.:

Zarządzenie obowiązujące od 02.11.2015r.: