Aktualności Wydziału Nauk o Zdrowiu

Pomoc materialna dla studentów - odbiór decyzji stypendialnych

Odbiór decyzji stypendialnych (stypendia: socjalne, specjalne, zapomoga) możliwy będzie w terminach podanych w załączonym dokumencie. Szczegółowe informacje>>14.6 KB

Dyplomatorium  Absolwentów WNoZ 2016/2017

Dyplomatorium Absolwentów WNoZ 2016/2017

Uprzejmie informujemy, że uroczystość Dyplomatorium Absolwentów WNoZ 2016/2017 odbędzie się 9 grudnia 2017 r.

Szczegółowe informacje 311.5 KB

Nieczynny Dziekanat

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 listopada 2017 r. Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu będzie czynny do godz. 11.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Nauk o Zdrowiu

Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Nauk o Zdrowiu odbędą się dnia 20 listopada 2017 r. Szczegóły >> 255.8 KB

Konferencja

Konferencja "Opieka wspierająca w medycynie - osoby chore przewlekle"

Zaproszamy na Ogólnopolską Konferencję Interdyscyplinarną: OPIEKA WSPIERAJĄCA W MEDYCYNIE - OSOBY CHORE PRZEWLEKLE, która odbędzie się 1-2 grudnia 2017 r.

Heart and Spirit in Palliative Care

W dniach 1-2 grudnia 2017 r. Katedra i Zakład Opieki Paliatywnej organizuje konferencję z udziałem gości zagranicznych Winter Summit in Palliative Medicine: “Heart and Spirit in Palliative Care”. Konferencja ta odbywać się będzie pod auspicjami European Association of Palliative Care.

Biopsychospołeczne konteksty zdrowia i choroby

Katedra Fizjoterapii zaprasza 8 grudnia 2017 r. na Ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową "Biopsychospołeczne konteksty zdrowia i choroby". Udział w konferencji jest bezpłatny. Udział w warsztatach wymaga rejestracji.

Konferencja naukowo-szkoleniowa z okazji 15-lecia Kliniki Kardiologii

18 listopada 2017 r. zapraszamy na Konferencję naukowo-szkoleniową "Ostre stany kardiologiczne w codziennej praktyce" z okazji 15-lecia Kliniki Kardiologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy, która odbędzie się w Collegium Medicum UMK, ul. Jagiellońska 13, budynek A, aula.

Przezskórna Elektroliza - bezpłatne warsztaty

9 listopada 2017 r. Zakład Podstaw Fizjoterapii Katedry Fizjoterapii zaprasza na warsztat innowacyjnej metody leczenia tendinopatii – Przezskórnej Elektrolizy, prowadzony przez mgr Adama Michońskiego. Uczestnicy warsztatu poznają koncepcje elektrolizy, wskazania i przeciwwskazania do jej stosowania, procedurę i przykłady aplikacji zabiegu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Nominacja profesorska - prof. dr hab. Jakub Kałużny

Decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej tytuł profesora nauk medycznych otrzymał prof. dr hab. n. med. Jakub Kałużny, Kierownik Zakładu Biologii Układu Wzrokowego na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK. Uroczystość wręczenia nominacji profesorskich z rąk prezydenta RP odbyła się 26 października 2017 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.