Aktualności Wydziału Farmaceutycznego

Memoriał szachowy

W dniach 20-21 maja 2017 r. zapraszamy do udziału w VII Memoriale Szachowym im. Profesora Romana Mariana Bugalskiego o puchar przechodni Prezesa Bydgoskiej Izby Lekarskiej. Zgłoszenia do 15 maja 2017 r. Do udziału w turnieju zapraszamy lekarzy, pracowników ochrony zdrowia, studentów, ich rodziny i przyjaciół.

Dyplomatorium - okiem obiektywu

23 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku farmacja.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dyplomatorium  Wydziału Farmaceutycznego

Dyplomatorium Wydziału Farmaceutycznego

Uprzejmie zapraszam absolwentów kierunku farmacja na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się 23 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 w auli A i B, ul. Jagiellońska 13.
Prosimy o przybycie na uroczystość z półgodzinnym wyprzedzeniem, w celu przebrania się w togi (parter budynku A).

prof. dr hab. Stefan Kruszewski
Dziekan Wydziału Farmaceutycznego

Dziekanat nieczynny

Uprzejmie informujemy, że 21.04.2017 r. nie będzie dyżuru (15:00-18:00) w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego, w zamian zapraszamy 23.04.2017 r. (niedziela) w godzinach 09:00 -11:00.

Konkurs fotograficzny

Już po raz piąty ogłaszamy konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”. Na prace konkursowe czekamy do 31 maja 2017 r. Do udziału zapraszamy uczniów Liceów Ogólnokształcących w Bydgoszczy oraz studentów i pracowników Collegium Medicum UMK.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Prac Magisterskich

Praca magisterska mgr. farm. Bartosza Przyborowskiego pt. "Opracowanie technologii otrzymywania tabletek z wykorzystaniem technologii druku 3D", wykonana pod kierownictwem dr n. farm. Danuty Partyki i mgr. farm. Tomasza Gnatowskiego w Zakładzie Technologii Postaci Leku, została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Prac Magisterskich, który odbył się 30 marca 2017 r. w siedzibie Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w Warszawie.

Zasady awansu i kryteria oceny nauczycieli akademickich

Senat UMK przyjął Uchwałę Nr 42 z dnia 28 marca 2017 r. w sparwie kryteriów oceny działalności naukowej obowiązujących przy ocenie okresowej nauczycieli akademickich na poszczególnych stanowiskach oraz obowiązujących nauczycieli akademickich ubiegających się o zatrudnienie na określonym stanowisku w ramach awansu zawodowego.

Studenci farmacji nagrodzeni

Jakub Gębalski i Joanna Białczyk - studenci kierunku farmacja, którzy wzięli udział w Konkursie Opieki Farmaceutycznej, odbywającym się podczas konferencji w Krakowie w dniach 10-12 marca 2017 r. zostali zakwalifikowani do finału konkursu.

Godziny Rektorskie

W związku z organizacją w dniu 4 kwietnia br. Drzwi Otwartych w Collegium Medicum, JM Rektor UMK ogłasza godziny rektorskie.