Aktualności Wydziału Farmaceutycznego

V edycja Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych

Konkurs na najlepszą pracę doktorską o charakterze aplikacyjnym obronioną w latach 2016/2017.
W związku z V edycją konkursu i zgłaszaniem prac doktorskich, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i przesłanie prac doktorskich, obronionych
w latach 2016/2017 do dnia 12 stycznia 2018 r, na adres Dziekanatu Wydziału Farmaceutycznego.

Dyplomatorium  Wydziału Farmaceutycznego 25 listopada 2017 r.

Dyplomatorium Wydziału Farmaceutycznego 25 listopada 2017 r.

Uprzejmie zapraszam absolwentów kierunku analityka, kosmetologia na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się 25 listopada 2017 r. o godz. 12.00 w auli A i B, ul. Jagiellońska 13.
Prosimy o przybycie na uroczystość z półgodzinnym wyprzedzeniem, w celu przebrania się w togi (parter budynku A).

prof. dr hab. Stefan Kruszewski
Dziekan Wydziału Farmaceutycznego

Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem

Zapraszamy do wzięcia udziału w Zjeździe Zimowym Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego 2017, który odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2017 r. na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji nagrodzone

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji, które działa również przy Collegium Medicum UMK (PTSF Oddział Bydgoszcz), dostało nagrodę dla najlepszej farmaceutycznej organizacji na świecie, w trakcie trwania tegorocznego Kongresu International Pharmaceutical Students' Federation w Tajwanie.

Immatrykulacja - zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystej Immatrykulacji studentów I roku Wydziału Farmaceutycznego.
GALERIA 1 >>
GALERIA 2 >>

Pilotaż opieki farmaceutycznej w kraju

Dr n. farm. Piotr Merks, asystent w Katedrze Technologii Postaci Leku, został zaproszony przez Naczelną Radę Aptekarską do przedstawienia projektu pilotażu opieki farmaceutycznej w Polsce.

Pomoc materialna dla studentów

Skład komisji stypendialnej Wydziału Farmaceutycznego
Monika Jabłońska – przewodnicząca Mateusz Małachowski Katarzyna Chłystek Mateusz Porada Michał Dybka Nicole Musiała mgr inż. Grażyna Łukowiak (pracownik Dziekanatu) mgr Beata Nitka (pracownik Dziekanatu) mgr Agnieszka Witkowska (pracownik Dziekanatu) prof. dr hab. Ewa Żekanowska

Rejestracja na zajęcia fakultatywne 2017/2018

Rejestracja na zajęcia fakultatywne w semestrze zimowym, w roku akademickim 2017/2018 zostanie uruchomiona od 04.10.2017 r. i potrwa do 15.10.2017 r. do godz. 24:00.