Biotechnologia - studia II stopnia

  Limit przyjęć 2017/2018     Minimalna liczba punktów 2017/2018  
    studia stacjonarne: 30 osób
    studia niestacjonarne: 15 osób
    studia stacjonarne: 40 pkt.
    studia niestacjonarne:


pdfSzczegółowe zasady rekrutacji na biotechnologię II stopnia280.05 KBgrafika ilustracyjnaAtrakcyjna nowatorska oferta Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK nauczania polskich studentów w języku angielskim.

W nowym roku akademickim tworzymy grupy nauczania w języku angielskim.
Program nauczania pozostaje bez zmian, a inny jest tylko język kształcenia.
Nasza propozycja nie jest związana z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Zachęcamy do studiowania w języku angielskim!Zajęcia praktyczne z biotechnologii zdjęcie 1Rozległa wiedza na poziomie molekularnym i komórkowym dotycząca procesów i zjawisk zachodzących w organizmie człowieka, umiejętność projektowania bioprocesów i bioproduktów, techniki selekcji, izolowania i oczyszczania bioproduktów to jeden z powodów, dla którego warto studiować biotechnologię. Kolejny to wszechstronne możliwości wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce nauk biomedycznych. Szeroka wiedza teoretyczna i specjalistyczne umiejętności praktyczne to wyróżnik studiów, dla których warto ugruntować wiedzę zdobytą na pierwszym stopniu biotechnologii.

Zajęcia praktyczne z biotechnologii zdjęcie 2 Nasz Absolwent wyposażony w spektrum umiejętności dotyczących specyfiki eksperymentu laboratoryjnego, jest doskonale przygotowany do pracy w pracowniach i laboratoriach naukowych o najwyższych standardach badań. Ścisłe kwalifikacje i praktyczna wiedza z zakresu procesów biotechnologicznych sprzyjają rozwojowi zawodowemu, który prowadzony na najwyższym merytorycznie poziomie zachowuje zasady bioetyki oraz ochrony własności intelektualnej i przemysłowej. 

  >> Wirtualny spacer - zobacz jak to wygląda! <<

Każda panorama umożliwia użytkownikowi uzyskanie pełnego widoku obiektu (obrót o 360o);
w tym celu należy przytrzymać lewy przycisk myszy i poruszać kursorem w wybranym kierunku.