Kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych

1. HARMONOGRAMY ZJAZDÓW >>

2. docProcedura wystawienia faktury za opłatę szkolenia specjalizacyjnego >>25.00 KB

3. docDruk do wystawiania faktury >>27.00 KB

Nabór na szkolenia specjalizacyjne i kursy
w roku 2015

NOWE PROMOCYJNE CENY!

PLANOWANY TERMIN ROZPOCZĘCIA:

KWIECIEŃ 2015 ROKU

PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW DO 31.03.2015 r.

Zakład Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek Collegium Medicum UMK uprzejmie informuje o trwającym naborze kandydatów na szkolenia specjalizacyjne oraz kursy kwalifikacyjne i kursy specjalistyczne wg dotychczas obowiązującego Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003 r. w sprawie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych (Dz. U. Nr 197, poz. 1923), gdzie warunkiem przystąpienia do specjalizacji jest posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu i min. 2-letniego stażu pracy w ostatnich 5 latach. Według nowego rozporządzenia, mającego wejść w życie w sierpniu 2015 roku, do rozpoczęcia specjalizacji wymagane będzie ukończenie różnych kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych.

Cennik szkoleń - baner

Cennik kursów - baner

W razie pytań, chętnie pomożemy:

Szczegółowych informacji udziela
sekretariat Zakładu Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek
tel. (52) 585-58-29, (52) 585-58-30

DOKUMENTY NALEŻY SKŁADAĆ:

·           osobiście

·           pocztą elektroniczną na adres:   zkpodyppiel@cm.umk.pl

·           przesyłać pocztą na adres:
  Uniwersytet Mikołaja Kopernika Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
  Zakład Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek
  ul. Techników 3, 85-801 Bydgoszcz

Informujemy, że szkolenia specjalizacyjne oraz kursy rozpoczną się po zebraniu odpowiedniej liczby osób.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone będą przez kadrę naukowo-dydaktyczną Collegium Medicum UMK oraz specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe.

Zajęcia stażowe realizowane będą w Szpitalach Uniwersyteckich oraz w instytucjach ochrony zdrowia spełniających określone kryteria jakości kształcenia.

Uczestnicy kursów mogą ubiegać się o dofinansowanie z Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych zgodnie z regulaminem.

Na wniosek zainteresowanych
 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI ZA UCZESTNICTWO NA MIESIĘCZNE RATY BEZ OPROCENTOWANIA.

Uruchomienie pozostałych specjalizacji i kursów uzależnione jest od zainteresowania i zatwierdzenia programów przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie.

Prosimy o przysyłanie zgłoszeń na szkolenia na obowiązującym wniosku
docpobierz wniosek >>33.00 KB

Zakład Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek zastrzega sobie możliwość:

·           organizacji szkoleń za częściową odpłatnością od każdego uczestnika szkolenia,

·           odwołania poszczególnych kursów w przypadku braku środków finansowych lub małej liczby zgłoszeń.

MOŻEMY POCHWALIĆ SIĘ 100% ZDAWALNOŚCIĄ EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH!
GWARANTUJEMY 100% ZADOWOLENIA!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Collegium Medicum UMK na FACEBOOKU, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje o szkoleniach oraz kursach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY