Rekrutacja na studia 2017/2018

Rekrutacja na studia 2017/2018

Rejestracja na kierunki pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w trybie stacjonarnym skończyła się 10 lipca. Kolejne wyniki zostały ogłoszone 21 lipca 2017 r. Osoby zakwalifikowane na studia mają czas na złożenie kompletu dokumentów w terminie od 22-25 lipca 2017.
Rejestracja na kierunki niestacjonarne trwa do 27 lipca. Ogłoszenie wyników nastąpi 31 lipca.
 
 
Doskonalenie kompetencji przyszłego lekarza - REKRUTACJA

Doskonalenie kompetencji przyszłego lekarza - REKRUTACJA

BEZPŁATNE ZAJĘCIA WARSZTATOWE DLA STUDENTÓW/TEK KIERUNKU LEKARSKIEGO W CM UMK na podstawie umowy nr POWR.03.01.00-00-K330/16-00
na realizację projektu
“Doskonalenie kompetencji przyszłego lekarza”,
projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 -2020 REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE177 KB


Formularz_osobowy.docx34.14 KB
 
 
Wiadomości Akademickie

Wiadomości Akademickie

Ukazał się najnowszy numer „Wiadomości Akademickich”, pisma Collegium Medicum UMK, w którym zamieszczane są informacje z życia Uczelni oraz artykuły o tematyce medycznej.
 
 
Anglojęzyczne stacjonarne studia doktoranckie

Anglojęzyczne stacjonarne studia doktoranckie

Wydział Lekarski wraz z Działem Zarządzania Funduszami Strukturalnymi CM uzyskał dofinansowanie w wysokości 1.439.286 zł na utworzenie i realizację od 2018 r. interdyscyplinarnych, anglojęzycznych, stacjonarnych studiów doktoranckich o zasięgu międzynarodowym na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK.
 
 
Ponad milion złotych na szkolenia dla studentów!

Ponad milion złotych na szkolenia dla studentów!

Wydział Lekarski Collegium Medicum UMK uzyskał dofinansowanie na realizację projektu „Doskonalenie kompetencji przyszłego lekarza” w konkursie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w programie Rozwój Kompetencji nr 2/PRK/POWER/3.1/2016. W ramach projektu studenci V i VI roku kierunku lekarskiego będą mogli skorzystać z wielu warsztatów, zajęć praktycznych i wizyt studyjnych.
 
 
Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w CM UMK

Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w CM UMK

Collegium Medicum UMK w latach 2016-2021 realizuje projekt „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Zachęcamy do zapoznawania się z ofertą szkoleń z zakresu symulacji medycznej, która będzie na bieżąco ogłaszana na podstronie Zespołu ds. realizacji...
 
 
Uchwała o integralności

Uchwała o integralności

30 czerwca 2017 r. Rada Collegium Medicum przyjęła uchwałę wyrażającą opinię w sprawie zachowania statusu organizacyjnego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy jako integralnej części Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
 
 
Leczymy z Misją

Leczymy z Misją

Studenci V roku kierunku lekarskiego Collegium Medicum UMK - Monika Sypniewska i Dawid Adamkiewicz już za kilka dni wylatują do Kenii jako wolontariusze projektu „Leczymy z Misją" i w Consolata Hospital zajmą się prowadzeniem kursów dla personelu medycznego z zakresu BLS, ALS, płynoterapii, USG FAST oraz obsługi kardiomonitora, respiratora i defibrylatora.
 
 
Złoty Stetoskop przyznany

Złoty Stetoskop przyznany

Wyłoniono zwycięzców plebiscytu Złoty Stetoskop 2017. Lekarze i pielęgniarki ze szpitali uniwersyteckich znaleźni się w gronie zwycięzców tegorocznej edycji. Plebiscyt honorowym patronatem objęła Prorektor ds. Collegium Medicum, prof. dr hab. Grażyna Odrowąż-Sypniewska.
 
 
The graduation ceremony for English Division students

The graduation ceremony for English Division students

26 czerwca 2017 r. odbyła się uroczystość zakończenia studiów przez absolwentów kierunku lekarskiego prowadzonego w języku angielskim na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy w roku akademickim 2016/2017.
GALERIA ZDJĘĆ 1 >>
GALERIA ZDJĘĆ 2 >>
GALERIA ZDJĘĆ 3 >>