Wydział farmaceutyczny

Wydział lekarski

Wydział nauk o zdrowiu

Aktualności

Szpital Uniwersytecki w przebudowie

Szpital Uniwersytecki w przebudowie

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy przebuduje i rozbuduje Szpitalny Oddział Ratunkowy. Realizacja projektu jest finansowana ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Osi priorytetowej IX - Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia. Wartość projektu 4.435.555,99 zł.
Oblicza współczesnej kosmetologii

Oblicza współczesnej kosmetologii

Kosmetologiczna Organizacja Studencka zaprasza w sobotę 25 marca 2017 r. o godz. 10:00 na Konferencję "Oblicza współczesnej kosmetologii", która odbędzie się w budynku Wydziału Farmaceutycznego. Wstęp bezpłatny.
Szkolenie

Szkolenie "Zarządzanie czasem"

Biuro Karier Collegium Medicum zaprasza studentów 27 marca 2017 r. w godz. 9.00 - 12.00 na bezpłatne szkolenie "Zarządzanie czasem", które odbędzie się w budynku audytoryjnym, s. 7.
Sympozjum alergologiczne  - podsumowanie

Sympozjum alergologiczne - podsumowanie

W dniach 17-18 marca 2017 roku w Bydgoszczy odbyło się VI Międzynarodowe Sympozjum Alergii na Pokarmy - Alergia pokarmowa 2017 - standardy postępowania. Organizatorem Sympozjum była Katedra i Klinika Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych. Tegoroczna edycja była rekordowa pod względem liczby uczestników, wykładowców, a także mediów relacjonujących to wydarzenie.
Innowacje w Onkologii

Innowacje w Onkologii

8 kwietnia 2017 r. zapraszamy wszystkich studentów Collegium Medium UMK zainteresowanych szeroko rozumianą onkologią (onkologia kliniczna, chirurgia onkologiczna, patomorfologia) na II Ogólnopolską Studencką Konferencję Szkoleniową "Innowacje w Onkologii".
 

BANER DRZWI OTWARTE

Medyczna Środa 21 edycja grafika 175px

PROJEKTY REALIZOWANE W CM

twojdna.pl - Badania genetyczne

YouTube Collegium Medicum