Wydział farmaceutyczny

Wydział lekarski

Wydział nauk o zdrowiu

Aktualności

Drzwi Otwarte 2018

Drzwi Otwarte 2018

W piątek 13 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 zapraszamy na Drzwi Otwarte. Spotkanie dedykujemy kandydatom, którzy przymierzają się do studiowania na kierunkach medycznych w Collegium Medicum w Bydgoszczy.
Zapraszamy na

Zapraszamy na "Medyczną Środę"

28 marca 2018 r. o godz. 18:00 zapraszamy osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów na wykład dr. hab. sztuki muzycznej Wojciecha Pospiecha, prof. UMK pt. „Relaksacja i stymulacja muzyką - drogą do dobrostanu każdego człowieka” w ramach cyklu ogólnodostępnych wykładów popularnonaukowych „Medyczna Środa”.
Studenci Erasmusa w Collegium Medicum

Studenci Erasmusa w Collegium Medicum

Gdy się świetnie bawimy, czas mija bardzo szybko… Tak też jest w przypadku studentów Erasmusa, których Collegium Medicum gości w tym roku akademickim. Choć studenci zdążyli się już zaaklimatyzować w Bydgoszczy, dopiero teraz chwalimy się ich obecnością.
XX-lecie Wydziału Nauk o Zdrowiu

XX-lecie Wydziału Nauk o Zdrowiu

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska zaprasza do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Europejski Wymiar Nauk o Zdrowiu”, która odbędzie się w dniach 10-11 maja 2018 r. i jest zorganizowana z okazji XX-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy.
Kampania o udarze mózgu

Kampania o udarze mózgu

Studenci działający w Studenckim Kole Naukowym przy Klinice Neurologii Collegium Medicum UMK, pod opieką Kierownika Kliniki dr. hab. n. med. Grzegorza Kozery, poprowadzą kampanię edukacyjną skierowaną do uczniów szkół oraz seniorów w zakresie udaru mózgu.
Pomoc finansowa z PFRON dla studentów niepełnosprawnych

Pomoc finansowa z PFRON dla studentów niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bydgoszczy realizuje pilotażowy program "Aktywny Samorząd" oferujący osobom niepełnosprawnym pomoc finansową ze środków PFRON m.in. w zakresie uzyskania wykształcenia na poziomie wyższym (studia I i II stopnia, jednolite magisterskie, podyplomowe i doktoranckie). Terminy przyjmowania wniosków: do 30 marca 2018 r. na rok 2017/2018 oraz 10 października na rok 2018/2019.
Memoriał szachowy

Memoriał szachowy

W dniach 14-15 kwietnia 2018 r. Bydgoska Izba Lekarska zaprasza lekarzy, pracowników medycznych i studentów Collegium Medicum UMK do udziału w VIII Memoriale Szachowym im. Profesora Romana Mariana Bugalskiego o puchar Prezesa Bydgoskiej Izby Lekarskiej. Zapisy do 10 kwietnia 2018 r.
Język angielski w naukach medycznych

Język angielski w naukach medycznych

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku zaprasza studentów kierunków medycznych i paramedycznych na V Ogólnopolską Olimpiadę pn. Język angielski w naukach medycznych. Pierwszy etap olimpiady odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. w Collegium Medicum UMK.
 

PROJEKTY REALIZOWANE W CM

twoj DNA

YouTube Collegium Medicum

instagram

Sklep on-line