Konferencja III ICCB

Szanowni Państwo,

w dniach 26-27.05.2017 w Instytucie Zoologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się III International Conference of Cell Biology. Konferencja odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Biologii Komórki oraz Dziekan Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji. Tematem przewodnim III ICCB jest "The versatility of cell biology research in life science" stąd też konferencja adresowana jest naukowców różnych dziedzin i specjalności, których zainteresowania i metody badawcze powiązane są z biologią komórki. Do udziału w konferencji i prezentacji wyników swoich badań serdecznie zapraszamy również studentów i doktorantów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej konferencji: www.cell.confer.uj.edu.pl

oraz na fanpage konferencji: https://www.facebook.com/III-International-Conference-of-Cell-Biology-Cracow-2017-1403638406597097/?fref=ts

z wyrazami szacunku

Komitet Organizacyjny III ICCB