KONFERENCJA MINISTERSTWA ZDROWIA

Szanowni Państwo,

Realizując program Ministerstwa Zdrowia pod nazwą „Narodowy Program Zwalczania Chorób Nowotworowych” w ramach projektu „Wsparcie procesu nauczania onkologii w polskich uczelniach medycznych" przygotowaliśmy nową propozycję kształcenia w zakresie onkologii. Propozycja ta zostanie przedstawiona podczas konferencji, która odbędzie się 14 grudnia 2016 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zapraszamy na stronę internetową konferencji http://www.onkologia2016.bok-ump.pl/, gdzie mogą Państwo dokonać rejestracji na to wydarzenie. Liczba miejsc ograniczona.

W imieniu koordynatora programu, prof. dr hab. Andrzeja Marszałka, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i uprzejmie prosimy o pomoc w rozpropagowaniu naszego wydarzenia.

Pozdrawiamy

Biuro Organizacji Konferencji CKD